Ile trwa trening EMS?

Ile trwa trening EMS?

21 stycznia 2015 Wyłączono przez Jakub

Podczas, gdy ćwiczenia na siłowni trwają około 1,5 godziny, czas przeznaczony na trening EMS wynosi pół godziny. Tak więc na pewno zaoszczędzamy czas, ale czy zaoszczędzamy pieniądze? Czy warto interesować się tego typu rozwiązaniami? Czy lepsze będzie klasyczne podejście do tematu ćwiczeń, czy może dobrą opcją będzie zainteresowanie się treningiem EMS, który nie jest może jeszcze normą, ale jego popularność rośnie.

Koszt treningu EMS

Pieniądz dla każdego z nas ma tak naprawdę inną wartość. Coś co jest tanie dla Kowalskiego, może być drogie dla Nowaka i odwrotnie. Trening EMS kosztuje i to niemało. Ceny takiego treningu uzależnione są z pewnością od lokalizacji i posiadanego sprzętu. Pakiet 8 zabiegów tego typu to koszt 800 zł. Można także umówić się na lekcję próbną. Po tej lekcji stwierdzimy czy podoba nam się ten typ spalania kalorii. Nie mniej jednak lekcja pierwsza nie jest bezpłatna i kosztuje około 125 zł. W cenę treningu wliczona jest konsultacja z dietetykiem, który pomoże ustalić nasz plan żywieniowy i opieka trenerska. Wiele osób twierdzi jednak, że nie są to pieniądze wyrzucone w błoto, a wręcz przeciwnie. Jest to bardzo dobre ulokowanie pieniędzy, które zwrócą się z pewnością szybko, w postaci satysfakcji z lepiej wyglądającego ciała.

Czy taki trening jest dla wszystkich?

Jak już zostało wspomniane trening EMS jest treningiem dużo krótszym, niż standardowe treningi siłowe i aerobowe, dlatego też jest przeznaczony przede wszystkim dla tych, którym zależy na uzyskaniu szybkich efektów w krótkim czasie. Ćwiczenia zarówno dla amatorów jak i profesjonalistów z dużym doświadczeniem sportowym. Idealny również dla piłkarzy i osób trenujących boks. Czy są zatem jakieś przeciwwskazania dla tego treningu? Nie jest to trening dla kobiet w ciąży, ponieważ treningi mogą źle wpłynąć na rozwój płodu. Nie jest to również dobra opcja dla osób posiadających inne schorzenia takie chociażby jak cukrzyca, padaczka, miażdżyca czy nadciśnienie. Warto jest więc podejść do tematu poważnie i sprawdzić wszystkie za i przeciw.

Sprawdź ofertę na: https://studiosynergy.pl/