Kalendarz z brudnopisem zawsze pod ręką

Kalendarz z brudnopisem zawsze pod ręką

15 października 2020 Wyłączono przez Jakub

Jednym z poważniejszych problemów, jakie wiążą się z najbardziej popularnymi kalendarzami ściennymi i trójdzielnymi w miejscu pracy, jest ograniczona możliwość notowania na nich. Dlatego z czasem większość pracowników biurowych zaczęła korzystać z kalendarzy elektronicznych, pozwalających na różnego rodzaju funkcje przypominające i organizacyjne, jednak wymagające znacznie głębszego pochylenia się nad ich prowadzeniem. Kalendarze wieloplanszowe stanowią idealne połączenie kalendarza z podręcznym miejscem do natychmiastowego umieszczenia zapisków i notatek.

Kalendarz wielokrotnego użytku

Umieszczenie zapisków na kalendarzu ściennym sprawia, że wszyscy pracownicy w biurze widzą to samo. Kalendarze wieloplanszowe najczęściej umieszcza się na biurku czy bezpośrednio w miejscu pracy i dostęp do nich mają przeważnie tylko użytkownicy. Na takim kalendarzu najczęściej oprócz dat dziennych, miesięcznych i rocznych znajduje się również odpowiednio spersonalizowane i zindywidualizowane pole do prowadzenia notatek. Dzięki temu przykładowo odbierając telefon od klienta można w trakcie rozmowy z nim notować wszystkie niezbędne do załatwienia sprawy informacje i zostaną one pod ręką tak długo, jak będą potrzebne. Następnie po ich wykorzystaniu można bez problemu oderwać zapisaną planszę, a pod spodem przejść do kolejnej identycznej planszy pod zapiski.

Kalendarz spersonalizowany i zindywidualizowany

W miejscu pracy i firmie bardzo ważne jest, aby wszystkie materiały biurowe czy piśmiennicze wyposażone były w logo firmy czy ten sam schemat kolorów lub układ graficzny. Kalendarze wieloplanszowe są pod tym względem bardzo dobrym materiałem do pracy i edycji. Można dostosować je do właściwie wszystkich potrzeb i oczekiwań biurowych.