Gitarzysta 5FDP, Zoltan Bathory, zdradził Billboard.com, że zespół ma już parę pomysłów na materiał do nowej płyty. Kolejny po dwóch częściach „The Wrong Side of Heaven…” album miałby ukazać się jeszcze w pierwszej połowie 2015 roku.

Powiedziałbym, że na kolejną wiosnę chcielibyśmy coś wydać, co znaczy, że w tym roku będziemy nagrywać tu i tam, i prawdopodobnie wejdziemy do studia w grudniu lub w styczniu. Ale definitywnie chcemy wydać coś przed następnym latem, to na pewno. W tym środowisku nie sądzę, że zespoły pozwalają sobie na siedzenie w studiu dwa, trzy, cztery lata i czekanie, i próbowanie napisania jakichś arcydzieł. W ciągu czterech lat ludzie zapomną o tobie […]. Dzięki Bogu, my mamy mnóstwo do powiedzenia i mnóstwo materiału. Nie walczymy o materiał – oczywiście.

Five_Finger_Death_Punch_Band

Album „The Wrong Side Of Heaven And The Righteous Side Of Hell” w pierwszym tygodniu od wydania osiągnął sprzedaż 113 tysięcy egzemplarzy. Album „The Wrong Side Of Heaven And The Righteous Side Of Hell Volume 2” w pierwszym tygodniu sprzedał się w 77 tysiącach kopii. Obie płyty wydano oddzielnie w 2013 roku.

Napisz, co o tym myślisz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *