Zapraszamy na 14 Festiwal Legend Rocka i Charlotta Rock Festival na którym wystąpią Hollywood Vampires – Johny Depp, Alice Cooper i Joe Perry. 18sierpnia pojawią się w Amfiteatrze otoczonym pięknymi okolicznościami przyrody Doliny Charlotty. Wkrótce ogłosimy kolejne zagraniczne gwiazdy.

W tym roku odbędzie się także pierwszą edycja Charlotta Rock Festival, na którym wystąpią polskie gwiazdy takie jak Krzysztof Zalewski, Organek, Daria Zawiałow, Maria Peszek, Rogucki Karaś i inni.

Dolina Charlotty gościła takich artystów jak Patti Smyth, Bob Dylan, Robert Plant, Billie Idol, Deep Purple, The Doors +, ZZ TOP, Korn i wiele innych gwiazd światowego formatu.
Carlos Santana nazywa Dolinę „swoim drugim domem” a Jared Leto z Thirty Seconds to Mars na swoim Instagramie zapowiadał, że zje wszystkie nasze pierogi.
A to wszystko w maleńkiej maleńkiej pomorskiej, miejscowości – Strzelinko.

Wizja Doliny Charlotty narodziła się w umyśle Mirosława Wawrowskiego. Lekarza, który miał niezwykłe marzenie by w krainie swojej młodości stworzyć miejsce do którego będą przyjeżdżać gwiazdy, których muzyki słuchał dorastając. To marzenie spełniło się z nawiązką. Dolina jednak przyciąga turystów przez cały rok. Charlotta Resort and Spa oferuje pobyt w pięknych, komfortowych pokojach, baseny, orientalne SPA o którego autentyczność dbają pracujące tam Balijki. Domki na drzewach, certyfikowane ZOO, stajnia, domki na wodzie, Rock Pub w którym znajdziemy niezwykłe muzyczne pamiątki. Trudno wymienić wszystkie atrakcje Doliny. Wizja Mirosława Wawrowskiego wciąż się rozwija, we wszystkim czuć jego pasję, energię i autentyczną troskę o gości.

Po więcej informacji zapraszamy na strony organizatora:

https://www.dolinacharlotty.pl/charlotta-rock-festival

http://www.legendyrocka.com/

https://www.dolinacharlotty.pl/

Napisz, co o tym myślisz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *