W ostatnim czasie nie możemy narzekać na brak wieści z obozu Black Label Society. Najpierw zespół ujawnił tracklistę oraz okładkę nadchodzącego albumu, ,,Catacombs Of The Black Vatican”, a następnie Zakk Wylde wypowiadał się  na temat zmian personalnych w zespole. Tym razem wywiad z Wylde’m przeprowadził Joe D, gospodarz m.in. „Saturday Night Scream”, audycji nadawanej w radiu 95X z Syracuse, Nowy Jork. Poniżej kilka najważniejszych kwestii poruszonych w rozmowie:

Zakk na temat możliwości zagrania utworów Pantery z jej byłbym wokalistą, Philem Anselmo, podczas nadchodzącej trasy Revolver Golden Gods Tour z Down:

Ja i Phil rozmawialiśmy przez telefon, mówiliśmy, jak bardzo jesteśmy podekscytowani, niemal jak kilka małych uczennic. Obaj jesteśmy bardzo jowialni i podnieceni.
Ale nie… ja i Phil jedynie rozmawialiśmy i powiedzieliśmy- tak, może powinniśmy rzucić się na coś wczesnego i poważnego, coś, co ma pewne znaczenie. Przedyskutujemy to.

Śmialiśmy się do rozpuku,  gadając o komediach w muzycznym biznesie i tym podobnych rzeczach oraz tym, co się dzieje z zespołami.
Kiedy tylko rozmawiam z Philem,  śmiejemy się jak szaleni- to zawsze są dobre chwile. Jestem kumplem ze wszystkimi członkami Down- z Philem również.
To na pewno będzie dobry czas, chłopie.

Pod tym linkiem możecie przesłuchać całego wywiadu.
Przypominamy, że nowy album Black Label Society ukaże się 7 kwietnia w Europie nakładem Mascot Label Group, a dzień później w Ameryce Północnej.

Zakk Wylde nie wyklucza zagrania kawałków Pantery podczas wspólnej trasy z Down

Napisz, co o tym myślisz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *