Kilka dni temu dowiedzieliśmy się, że Tom Angelripper podziękował za współpracę swoim wieloletnim kolegom z Sodom (czyt. zwolnił ich). W jego oświadczeniu wszystko wyglądało pięknie, sprawy jednak mają się nieco inaczej w słowach Bernda „Bernemanna” Kosta i Markusa „Makki” Freiwalda, którzy razem opublikowali na facebooku, co następuje:

Tom wskazał już w swoim oświadczeniu na fakt, że oddaliliśmy się nieco od siebie. W rzeczy samej, nasze pojęcia szacunku i obciążenia zawodowego poróżniły się jeszcze bardziej. Podobnież rozczarowały nas oferty tras koncertowych, które Tom odrzucił.

Po przytłaczających reakcjach zupełnie nie mogliśmy doczekać się aż stworzymy następcę „Decision Day” i nagraliśmy już wiele pomysłów na utwory. Niestety, Tom nie podzielał naszego entuzjazmu; zakończył swoją współpracę z nami przez WhatsApp i to nawet bez odsłuchania czegokolwiek z nowego materiału.

Oczywiście nie jest nam łatwo opuścić Sodom – zespołu, który stał się tak wielką częścią naszego życia, z którym najzupełniej się identyfikujemy. Ale nie przestaniemy robić tego, co kochamy – razem założymy nowy zespół i pójdziemy naprzód.

W naszych sercach pozostaniemy w Sodom, nawet jeśli Tom nie będzie dłużej z nami.

Bernemann makka sodom

Napisz, co o tym myślisz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *