Organizatorzy Wacken Open Air najwyraźniej nie zapominają o żadnych świętach. Do składu, specjalnie z okazji 14.02 dołącza Destruction! Czy kiedykolwiek świętowaliście walentynki tak metalowo?

Legend thrash metalu nie widziano na terenach świętej ziemi Wacken od 2007 roku. Destrukcja wraca wraz z albumem Thrash Anthems II, zbiorem nie tylko hymnów thrash metalu, ale także świeżych nagrań starych kawałków. Czy będzie „Best Of Oldschool”? Zdecydowanie!

Zabraknie niestety Vaavera, który w marcu musi opuścić Destruction z powodów rodzinnych. Zastąpi go z pewnością godny bębniarz, więc nie należy martwić się o jakość koncertu, która z pewnością pozostanie na tak wysokim poziomie, by każdy pod sceną umarł od decybeli i zniszczenia.

Bilety na Wacken Open Air dostępne są poprzez stronę www.metaltix.com

Na W:O:A 2018 – 02.08. – 04.08 zagrają (między innymi): Judas Priest, Nightwish, In Flames, Ghost, Helloween – Pumpkins United, Running Wild, Behemoth, Dimmu Borgir, Arch Enemy, Children Of Bodom, In Extremo, Hatebreed, Gojira, Steel Panther, Doro, Dirkschneider, Samael, Cannibal Corpse, Schandmaul, Destruction, Clawfinger, Korpiklaani, Eskimo Callboy, Die Apokalyptischen Reiter, Converge, Riot V, Epica, Tremonti, Wintersun, Oomph!, Amorphis, Vince Neil


Napisz, co o tym myślisz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *