Zespół wystąpi 8 marca 2014 r. w Sali Ziemi MTP w Poznaniu oraz dzień później, 9 marca, na warszawskim Torwarze.

27 września ukaże się EPka „Paradise (What About Us?)”. Będzie to pierwszy premierowy materiał zespołu od 2011 roku, w którym ukazał się album „The Unforgiving”. W nagraniu tytułowego „Paradise” uczestniczyła fińska wokalistka, była liderka zespołu Nightwish – Tarja Turunen – wcześniej postrzegana jako jedna z największych konkurentek Sharon den Adel z Within Temptation. Obie panie świetnie porozumiały się jednak we wspólnym numerze i współpracę wspominają jako ciekawe doświadczenie. Na EPce oprócz singlowego „Paradise” znajdą się 3 dodatkowe utwory – wersje demo nowych kawałków, napisanych na kolejną, pełnowymiarową płytę zespołu („Let Us Burn”, „Silver Moonlight” i „Dog Days”).

Muzycy zapowiadają, że duet z Tarją to nie koniec niespodzianek – na nowej płycie Within Temptation pojawić ma się więcej zaskakujących gości. Premiera albumu planowana jest na styczeń 2014 roku.

26 lutego 2014 zespół rozpoczyna swoją trasę koncertową występem w Helsinkach. W Polsce zjawi się już na początku marca.

Bilety pojawią się w sprzedaży w piątek, 20 września.

za informacją prasową

Layout 1 (Page 1)

Napisz, co o tym myślisz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *