CIEŃ nagrywa nowy album !
W dniu dzisiejszym w studiu Czyściec zaczęliśmy nagrywanie nowego albumu, który będzie nosił tytuł „Fate”. Wydawcą płyty będzie Old Temple, a planowana data premiery to 01.11.2017. Wkrótce zaprezentujemy okładkę i spis utworów…

cien_news

x

Moloch Letalis / Death’s Cold Wind – CD split !
Moloch Letalis / Death’s Cold Wind ”Czarci Skowyt – Apeiron” to split dwóch hord, oddających esencję old-schoolowego metalu w którym zaklęty został ogień przeszłości. To split zawierający w sobie bezkompromisowość dzikich i odległych ziem Ekwadoru oraz barbarzyństwo polskiego Piekła. Moloch Letalis, niestrudzenie krocząc plugawymi ścieżkami podziemia od prawie piętnastu lat chłoszcze nas pięcioma premierowymi i bezlitosnymi utworami będących diabelską mieszanką death/black/thrash metalu. Death’s Cold Wind to z kolei śmiercionośna maszyna wykuwająca diabelski metal od ponad piętnastu lat, którą cechuje oddanie i determinacja, a świetnie przyjęty album „Subyugador-In Goat We Trust” potwierdza regułę że prawdziwy metal wykuwany jest w piekielnym ogniu. Bluźnierstwo, Piekło i Śmierć !!!

moloch letalis_DCW_split

x

WHALESONG w Old Temple !
Industrialno/ metalowa grupa Whalesong podpisała właśnie kontrakt z Old Temple, w ramach którego wyda swój debiutancki pełny album zatytułowany ‚Disorder’. Premiera będzie miała miejsce latem. Disorder to 58 minut transowego i eksperymentalnego grania łączącego wszystko co najlepsze w brzmieniu takich tuzów jak Neurosis, Swans, Godflesh, Scorn czy Sunn O))).
FACEBOOK


x

HATE THEM ALL wystartował z nagrywaniem następcy „Last Feast With The Beast”.
“Defenders of Black Throne” – bo taki jest roboczy tytuł wydawnictwa, to 12 kopów prosto w ryj! Materiał ponownie realizowany jest bez ingerencji świata zewnętrznego w zatęchłej piwnicy. Za stronę graficzną będzie odpowiedzialny Somluck Sapeanthong. Zgodnie z planem materiał powinien być dostępny jeszcze w tym roku. Już niebawem możecie przekonać się po raz kolejny, że Hate Them All nie bierze jeńców, a każdy ich koncert jest niezłym pierdolnięciem. Zapraszamy do Warszawy 30 września na pierwszą edycję „God Be Gone Now”.

hata news foto

Napisz, co o tym myślisz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *