Były członek Pantery, a obecnie perkusista Hellyeah, Vinnie Paul, odpowiedział na kilka pytań w rozmowie dla francuskiego show telewizyjnego „Une Dose 2 Metal”. W rozmowie towarzyszył mu także frontman Hellyeah Chad Gray.

Paul zapytany o specjalne wydanie albumu „Far Beyond Driven” komentuje:

Tak naprawdę nigdy o tym nie myślałem. Dla mnie jest to coś co zrobiłem w przeszłości i jestem z tego bardzo dumny. Idę jednak do przodu. To co teraz robię jest właściwe i kocham to. Rozumiem jednak, że 20 lat istnienia tego albumu czyni go bardzo wyjątkowym. „Far Beyond Driven” było w tamtym czasie na czele i do dnia dzisiejszego nadal brzmi tak świeżo. To nagranie było na innym poziomie. Weszliśmy na na ten poziom już z „Vulgar Display Of Power” i to była cholernie wysoko góra do zdobycia. Ale wiesz co?  Jeśli chcesz ją pokonać wejdziesz na ten poziom. Jest mi miło i cieszę się, że ludzie to doceniają. To zawsze jest dookoła, dochodzą nowi fani przez ten cały czas. Jednak to definitywnie jest historia, część historii.

Vinnie poświęcił również kilka na temat powrotu Pantery:

Ludzie zawsze pytają mnie: „Będzie reunion? Zrobisz coś z Zakkiem Wylde?” lub coś w tym stylu. Ale po prostu bez Dimebaga nie ma Pantery. To po prostu nie zadziała.

Cały program do obejrzenia poniżej:

www.youtube.com/watch?v=Lc1lvPV6gL4#t=1747

Napisz, co o tym myślisz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *