Pionierzy black metalu z Venom ogłosili datę premiery następcy ,,Fallen Angels” z 2011 roku. 14. album studyjny brytyjskiego zespołu, zatytułowany ,,From The Very Depths”, ukaże się 27 stycznia. Wokalista i basista grupy, Conrad „Cronos” Lant, komentuje:

Ten album jest perfekcyjny. Wszyscy trzej członkowie zespołu są całkowicie pewni wszystkich nowych kawałków i produkcji krążka.

Mieliśmy w studiu świetną atmosferę podczas nagrywania. Danté (Danny Needham, perkusista – przyp. red.) stworzył prawdziwie grzmoty na swojej perkusji, a Rage (Stuart Dixon, gitarzysta) rozdziera twoją twarz swoimi riffami, układając to wszystko w logiczną całość.

To naprawdę mocne wydawnictwo, które pokazuje, że ten zespół wywodzi się z niepowstrzymanej siły czystego black metalu. Nie możemy się doczekać, aż zagramy na żywo nowe kawałki dla naszych Legionów… Hell yeah!

Perkusista Venom, Danté, dodaje:

Nowe utwory brzmią niesamowicie – cały krążek wywołuje świetne wrażenie. Muszę powiedzieć, że siła tego zespołu wychodzi z naszej determinacji do tworzenia wspaniałej muzyki – to z kolei pochodzi od naszego patrzenia przyszłość, nowych pomysłów i świeżych wyzwań.

Venom: Nowa płyta ,,From The Very Depths" ukaże się 27 stycznia

Napisz, co o tym myślisz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *