Słyszeliście już zapewne o tym, ze Judas Priest wystąpi w Polsce ponownie – 10 grudnia w Gdańsku/Sopocie. Plakat nieco się zmienił – napis „special guest” zastąpił napis „UFO”.

Organizatorzy wyciągnęli wnioski z zeszłotygodniowej imprezy i zaproponowali fanom klasycznego grania zespół, który trafia nieco bardziej w ich gusta.

Tak pisze o nich agencja LiveNation na swoim FB:

Live Nation we współpracy z ERGO ARENĄ prezentuje

UFO jako gość specjalny JUDAS PRIEST!
10 grudnia ERGO ARENA Gdańsk/Sopot
Bilety na LiveNation.pl

UFO to zespół o barwnej historii, prawie tak barwnej jak ich twórczość. Każdy zespół, który był w branży muzycznej od ponad 40 lat ma za sobą lata doświadczeń, zarówno trudnych jak i tych owocnych, usłanych sukcesami. Historia sukcesu UFO rozpoczęła się w Londynie w 1969 roku. Zespół w swej karierze przeżył nie tylko piętnaście lat różnych epok muzycznych ale także wiele zmian składu. Ku zaskoczeniu wszystkich, na jesieni 1993 roku zespół powrócił do dawnego line-upu UFO obejmującego Mogga, Waya, Schenkera, Parkera i Raymonda. Ten nowy klasyczny skład przyniósł Walk On Water, ich pierwsze wspólne wydanie od półtorej dekady, któremu towarzyszyła światowa trasa koncertowa.
Ich najnowsza propozycja to A Conspiracy Of Stars, którą cechuje brytyjska lekkość bycia a zarazem pewna nuta legendy rocka z czego zespół znany jest od ponad 45 lat. Silny album składający się z jedenastu utworów, które łączą w sobie wszystko to, co oznacza grupa UFA na czele z wokalistą Philem Moggiem czyli: oryginalne mięsiste riffy, zróżnicowane i inteligentne teksty i ta generalnie niefrasobliwa postawa która cechuje UFO od samego początku.
Teraz macie okazje zobaczyć ich na żywo – 10 grudnia 2015 UFO rozgrzeje scenę jako gość specjalny na koncercie Judas Priest.

Przeczytajcie też naszą recenzję nowego krążka UFO – „A Conspiracy Of Stars”.

jp

Napisz, co o tym myślisz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *