1 maja w Sosnowcu odbędzie się koncert zatytułowany Wolność Niezależność Muzyka, podczas którego wspólnie na scenie wystąpią Titus (Acid Drinkers), Zbigniew Hołdys, Tymon Tymański oraz Mietall Waluś wspierani przez perkusistę zespołu Tulia.

Na placu przed urzędem miasta w Sosnowcu wystąpią Zbigniew Hołdys, Mietall Waluś, Maciej Maleńczuk, John Porter, Tymon Tymański, Titus (Acid Drinkers) i Joka (Kaliber 44). Każdy w przygotowanym przez siebie repertuarze. Jak się dowiedzieliśmy, w finale koncertu muzycy postanowili połączyć siły, tworząc na tę okazję supergrupę. Na jednej scenie zobaczymy i usłyszymy Zbigniewa Hołdysa, Tymona Tymańskiego, Mietalla Walusia oraz Titusa z Acid Drinkers wspieranych na perkusji przez Łukasza Zająca, perkusistę zespołu Tulia. Muzycy wykonają wspólnie kilka utworów Perfectu: Po co, Idź precz, Pepe wróć oraz Ale wkoło jest wesoło.

Jak już pisaliśmy, Titus wykona także m.in. utwory Metal heart Accept oraz United Judas Priest, natomiast Joka z żywym zespołem zaprezentuje, m.in. Killing In The Name Of formacji Rage Against The Machine.

Koncert Wolność Niezależność Muzyka jest wspólną inicjatywą Mietalla Walusia oraz Zbigniewa Hołdysa. – Wolność! Niezależność! Muzyka! Tymi trzema słowami można określić moje życie – komentuje Mietall. – I tymi słowami nazwałem koncert, na który zaprosiłem artystów wolnych i niezależnych. I taki będzie ten koncert. Zapraszamy 1 maja do Sosnowca. Koncert rozpocznie się o godzinie 19:00 występem zespołu Iova Super Soccer. Pojawią się też dzieciaki z Ogniska Pracy Pozaszkolnej z Sosnowca, które wesprą w wykonaniu m.in. kultowego The Wall Pink Floyd`ów. Będziemy również grali utwory Roberta Brylewskiego i inne – dodaje.

 

Napisz, co o tym myślisz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *