Frontman As I Lay Dying, Tim Lambesis, dostał wyrok za planowanie morderstwa żony, z którą był w separacji. 33-letni muzyk w lutym przyznał się do tego, że wynajął płatnego zabójcę. Sędzia mógł przyznać maksymalną karę 9 lat w więzieniu z możliwością zwolnienia warunkowego po 4 latach.  Ostateczna kara to 6 lat więzienia bez wyroku w zawieszeniu. Dodatkowo Meggan Murphy wraz z trójką adoptowanych dzieci z Etiopii otrzymają 10 lat ochrony. Ojciec kobiety, Mike Murphy, przyznał w sądzie, że rodzina wciąż obawia się zamachu na Meggan.

Wiemy, że więzienie jest świetnym alibi dla kogoś, kto chce zakończyć sprawę. On [Tim Lambesis] martwił się tylko o pieniądze. Timowi jest przykro jedynie dlatego, że został ujęty.

Meggan zaś powiedziała, że Lambesis stał się niebezpiecznym człowiekiem, a ona sama czuła się przy nim „krucha jak kawałek kartki, który może odlecieć w każdym momencie.”

Kiedyś nazywałam się Meggan Lambesis. Przed dwoma laty całe moje życie było poświęcone temu człowiekowi. […] Nie miałam pojęcia, z kim żyłam.

Kobieta na kilka miesięcy przed złożeniem pozwu rozwodowego otrzymała od Tima wiadomość e-mail, w której napisał, że nie kocha jej już ani nie wierzy w Boga, odwołał się także do filmu „Total Recall”, w którym postać grana przez Arnolda Schwarzeneggera strzela do żony ze słowami „przemyśl ten rozwód”.

Kiedy przyszła kolej na przemowę Tima, muzyk zapłakał i ciężko było mu wydobyć z siebie głos.

Czuję głęboki żal. Chcę ci podziękować. Za modlitwy, które dowodzą, że wciąż masz serce w tym, co robisz.

Dodał także, że nie mógł przeprosić wcześniej Meggan ze względu na zakaz zbliżania się.

Tim_Lambesis

1 Comment Tim Lambesis (As I Lay Dying) skazany na 6 lat więzienia

  1. Pingback: As I Lay Dying wracają w oryginalnym składzie z nowym utworem "My Own Grave" | heavyrock.pl

Napisz, co o tym myślisz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *