Poznańska kapela Thermit może ostatnie 12 miesięcy zaliczyć do udanych. Po długiej trasie i wydaniu singla zatytułowanego „Night Driver” zespół zakończył rok stworzeniem gry na smartfony o tym samym tytule.

Produkcja jest szybką zręcznościówką, w której mamy możliwość wcielenia się w tytułowego „Nocnego Kierowcę”. Naszym celem jest wymijanie i wyprzedzanie nadjeżdżających samochodów. Prosta rozgrywka zachęca do bicia kolejnych rekordów, co może prowadzić do frustracji, a w konsekwencji do rzucania telefonem. Każdy kolejny wyższy rekord nagradzany jest odblokowaniem członków formacji (Jendras, Młody, Fabian, Przydep, Trzszczol), a ich pojazdy diametralnie się różnią.

„Night Driver” ukazał się dotychczas jedynie na Androidzie (w wersji 2.1 i nowszych), jednak Thermit potwierdził, że pracuje nad wersjami na iOS i Windows Phone. Zręcznościówkę cechuje 8-bitowa grafika i muzyka, która przywołuje na myśl klasyczne gierki rodem z Pegazusa. Sterowanie jest zaś proste i intuicyjne. Nie odbiega niczym od współczesnych androidowych produkcji typu Flappy Bird lub Timberman. Sprawdźcie sami!

night driver

Napisz, co o tym myślisz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *