Na 28 maja The Black Water Panic Project planuje stream concert, podczas którego zespół na żywo zaprezentuje swój najnowszy materiał. Formacja w nowym składzie pod niezmiennym dowodzeniem Nightmare Animal intensywnie pracuje nad kolejną płytą.

Nową odsłonę The Black Water Panic Project mieliśmy okazję niedawno sprawdzić za sprawą singla zatytułowanego Church ov Iron oraz wydanej chwilę później EP-ki Kvlt of Iron.

 – Nowa płyta, to zupełnie nowa jakość – mówi Nightmare Animal. – Od dotychczasowych dokonań TheBWPP różni się przede wszystkim ilością i zaangażowaniem członków zespołu oraz tym, że będziemy częściej gościć  na scenie. Nagrywamy ten album z myślą o koncertach i festiwalach. Poza tym, jest tu więcej żywych instrumentów, więcej energii, mniej melancholii i depresyjnych tekstów. Czas wyjść z domowego studia i wykrzyczeć to wszystko, co we mnie siedzi i nie daje spać – dodaje.

I już 28 maja będziemy mieli przedsmak nowej, zdecydowanie bardziej koncertowej  odsłony The Black Water Panic Project. Zespół zagra wówczas  koncert w całości na żywo streamowany do sieci. Będzie to jedna z pierwszych okazji, by sprawdzić nowy materiał TheBWPP. Koncert będzie miał miejsce w studiu U Dzudzika, gdzie zespół nagrywa nowy krążek. Całość rozpocznie się o godzinie 18:00.

Sprawdź wydarzenie>>>

Źródło streamu (28 maja, 18:00)>>>

Wywiad z twórcą The Black Water Panic Project>>>

 

Napisz, co o tym myślisz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *