Eagles Of Death Metal stara się wspierać ofiary ataku terrorystycznego z 13 listopada. Zespół prosi artystów (wszystkich) aby nagrali cover utworu „I Love You All the Time”, a wszystkie pieniądze, które muzycy w ten sposób zarobią, przekażą organizacji Sweet Stuff Foundation, która wspiera ofiary paryskiej tragedii.

Oprócz tego muzycy wpadli na pomysł akcji The Play it Forward Initiative. Miałby to być rodzaj łańcuszka – coś jak Ice Bucket Challenge.

Witajcie nasi utalentowani przyjaciele. Okrucieństwo oraz bezsens zamachów z 13 listopada sprawił, że czujemy się w pewnych kwestiach nierozliczeni i nie mamy zamiaru tracić ani sekundy naszego cennego czasu na tych, którzy chcieli zabrać naszą wolność oraz energię do tego, co robimy.

Wzywamy wszystkich naszych przyjaciół aby ofiarowali swój czas, talent i dobrą wolę by pokazać solidarność oraz pomóc ofiarom tragedii paryskiej i wszystkich innych zamachów terrorystycznych na całym świecie.

Nagrajcie swoją wersję kawałka „I Love You All the Time” –  wszystkie zyski, które z tego tytułu osiągniemy, przekażemy fundacji The Sweet Stuff Foundation, o co również i Was prosimy.

Chcielibyśmy także namówić Was do zaoferowania jednej z Waszych piosenek na podobny cel. Wybierzcie jeden utwór ze swojego repertuaru, a inni artyści wykonają jego cover. The Play it Forward Initiative.

Przyznajemy, że pomysł na „coverowy” łańcuszek bardzo nam się podoba i mamy nadzieję, że muzycy złapią haczyk. Pierwsze covery „I Love You All the Time” już powstają:

www.youtube.com/watch?v=8k2Eg8fcG_4

EODM

 

Napisz, co o tym myślisz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *