Po ostatnim koncercie na Woodstocku, uważanym za jeden z najlepszych koncertów festiwalu, nie mogło być inaczej! Mistrzowie rock’n’rolla wracają do Polski na 3-majówkę. Festiwal ten, stanowiący jedno z największych wydarzeń w kraju, oraz znany punkt festiwalowy w Europie, to miejsce, które od lat gości największe gwiazdy szerokiego spectrum gatunków.

1 maja zobaczymy The Dead Daisies, zespół składający się z byłych muzyków legendarnych grup, takich jak Mötley Crüe, Thin Lizzy, czy Whitesnake. Przez zaledwie pięć lat działalności zespołu, przewinęło się przez niego ponad dwudziestu muzyków, połączonych miłością do rock’n’rolla. The Dead Daisies to projekt, którego członkowie wykształcili nieprawdopodobnie dojrzałe i świadome brzmienie, które stało się w ekstremalnie szybkim tempie renomowaną marką na całym świecie. The Dead Daisies udowadnia, że w dwudziestym pierwszym wieku rock’n’roll is alive and well!

Ponadto, na festiwalu, jak co roku, setki szarpidrutow zagrają razem Hey Joe, by kolejny raz uczestniczyć w biciu rekordu Guinnessa. Dla gitarzystów przewidziane są zniżki. Bilety dostępne są w sieci salonów Empik, Saturn, MediaMarkt oraz tutaj: link

Z niecierpliwością czekamy na kolejne ogłoszenia!

Napisz, co o tym myślisz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *