W wywiadzie dla Hall Of Heavy Metal History (wideo poniżej), Chuck Billy, frontman Testament, rzucił światło na najbliższe plany wydawnicze zespołu:

Trasa koncertowa [z płytą „Brotherhood Of The Snake”] dobiegła końca. Zakończyliśmy ją grając ze Slayerem we wrześniu i już chwilę później zaczęliśmy pisać nowy materiał. Święta trochę to popsuły, ale po Nowym Roku naprawdę wzięliśmy się do ciężkiej pracy. Powinniśmy go wydać w lipcu. Mamy nadzieję wejść do studia do kwietnia. Taki jest cel.

Dodał, że w warstwie tekstowej w dalszym ciągu będziemy mogli usłyszeć jego fascynację obcymi i tym, co dzieje się poza naszą planetą.

Z kolei w innym wywiadzie gitarzysta Eric Peterson podkreślił, iż ma nadzieję, że nowy album Testament będzie bardziej oparty na współpracy wszystkich członków grupy (ostatni album napisał w całości sam).

4 Komentarze Testament: nowy album już w lipcu

   1. killyou2334

    thrash thrashem, i ja testament bardzo szanuje, ale nie czuje u nich tego czegos na wiekszosci tych nowych plyt, dark roots of earth bylo genialne, ale na reszcie tych plyt czegos mi brakuje, nie wiem moze jestem wybredny haha pozdrawiam wszystkich maniakow thrashu

    1. xionc

     Nie jesteś wybredny Dla mnie na przykład z tych powrotnych Formation jest najlepsza a ostatniej nie daje rady słuchać w ogóle hehe…

Napisz, co o tym myślisz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *