Na oficjalnym Facebooku zmarłego Wayne’a Statica, pojawił się wpis, w którym jego żona Tera Wray Static dziękuje fanom i przyjaciołom z innych kapel za wsparcie udzielone rodzinie muzyka.

Chciałabym w imieniu swoim i rodziny Wayne’a podziękować wszystkim przyjaciołom, fanom i innym kapelom za miłe słowa. Wayne odszedł bardzo spokojnie podczas snu i prawdopodobnie nawet nie był świadomy tego co się z nim stało (co sprawia, że czuję się trochę lepiej wiedząc, iż nie cierpiał). Może minąć nieco czasu, nim dowiemy się dlaczego do tego doszło, ale postaram się o wszystkim was informować.

Miał jeszcze tak wiele do zaoferowania światu. Jako jego żona, największa fanka i wyznawczyni będę utrzymywać przy życiu pamięć o nim i dokończę to nad czym pracował. On nigdy nie umrze i pragnę się podzielić wszystkim, co chciał ofiarować swoim fanom i przyjaciołom. Będę starała się być silna i sprawić, by był ze mnie dumny.

Rodzina we wcześniejszym oświadczeniu zdementowała plotki, jakoby Wayne Static zmarł z powodu przedawkowania narkotyków.

Tera Wray Static: "Będę starała się być silna i sprawić, by był ze mnie dumny"

 

Napisz, co o tym myślisz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *