Suffocation na swoim facebooku udostępnili wideo z pierwszego dnia w studio, w którym rozpoczęli nagrywanie nowego albumu. Płytę pierwotnie zapowiadano na końcówkę minionego roku, jednak plany te się nie ziściły. Pozostaje czekać na dalsze szczegóły.

Przypominamy, że w składzie zaszły zmiany na pozycji perkusisty i gitarzysty rytmicznego. Role te pełnią od tego roku kolejno Eric Morotti i Charlie Errigo, który zastąpił jednego z założycieli grupy – Guya Marchaisa (który z kolei miał już dość spędzania większości życia w vanie i na lotniskach, przeprowadził się i ożenił, pozostając z grupą w przyjacielskich stosunkach). Wokalista i współzałożyciel, Frank Mullen, nadal zastępowany jest na żywo (z wyjątkiem lokalnych gigów) z uwagi na pracę.

Day 1 in full force studio getting some really nice tones dialed in and tomorrow starts the first day of drum tracking. ANYONE READY FOR A NEW SUFFOCATION ALBUM??????????? #SUFFOCATION #fullforcestudio #deathmetal #lidm #ronkonkoma #longisland #hobbs #manbun #drums #ddrum #meinl #sabian #paiste #zildjian #evansdrumheads #pearl #roland #loscabos #newalbum #senditin #sickdrummer #distrokid

Posted by Suffocation on Saturday, 3 December 2016

suffocation

Napisz, co o tym myślisz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *