Steve Perry (ex-Journey): posłuchaj pierwszego od 24 lat singla „No Erasin'”

Legenda rocka, oryginalny wokalista Journey, powróci z pierwszym od 1994 r. albumem solowym Traces (premiera 5 października).

Steve Perry tak wyjaśnił powody swej blisko ćwierćwiecznej nieobecności:

Lata temu zniknąłem. Było ku temu wiele powodów, jednak przede wszystkim moja miłość do muzyki mnie opuściła. Wiedziałem, że muszę po prostu przestać, jeśli kiedykolwiek miała wrócić do mojego serca. Wtedy i tylko wtedy myślałbym, co dalej. A jeśli nie… trudno. Bo żyłem już największym snem.

Minęło wiele lat. Pewnego dnia zacząłem zapisywać nowe muzyczne pomysły, mając kreatywną wolność dzięki temu, że byłem jedynym, który je słyszał. Jeden utwór doprowadził do wielu. Moja miłość do muzyki powróciła. A wtedy wydarzyła się kolejna piękna rzecz. Znalazłem prawdziwą miłość.

Moja wspaniała Kellie dała mi życie, o którym nie miałem pojęcia, że jest możliwe. Straciłem ją w grudniu 2012 r. Teraz głęboko rozumiem znaczenie tego, że „lepiej kochać i stracić niż nie kochać nigdy.”

W maju 2015 r. rozpocząłem nagrywanie.

Te utwory są dla mnie wyjątkowe. Uprzejmie proszę, byście ich wysłuchali i jakkolwiek sprawią, że sie poczujecie, dziękuję za ich wysłuchanie.

Napisz, co o tym myślisz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *