Capital Chaos TV przeprowadziło wywiad ze Stevem Asheimem, perkusistą death metalowców z Deicide. Muzyk mówił o najbliższych planach zespołu i jego długowieczności. Fragmenty jego wypowiedzi tłumaczymy poniżej:

O planach Deicide na najbliższe miesiące:

Szykujemy się do następnej płyty, więc zamierzamy zacząć pracę nad jakimś nowym materiałem – mamy już kilka szkieletów utworów. Tak więc w przyszłym roku ponownie będziemy zajęci – wygląda nawet na to, że tak będzie przez kilka następnych lat. Zamierzamy wystartować z nowym krążkiem i zagrać trochę więcej koncertów.

O długowieczności zespołu:

Dobrze widzieć, jak scena metalowa wciąż się trzyma. To dziwne, gdy słyszysz, jak dzieciaki mówią o zespole: „Słuchaliśmy was w szkole średniej.” Od lat słyszę, że dzieciaki słuchały nas w szkole średniej. Wygląda na to, że byliśmy obecni w każdym liceum przez ostatnie 20 lat. Stało się to multi-pokoleniowe – mamy zarówno 50-letnich fanów, jak i 15-letnich, którzy chcą nas zobaczyć na żywo.

Gdy ja byłem dzieciakiem, tak wyglądało Black Sabbath, a teraz my staliśmy się czymś takim – nie pod względem sprzedaży, ale tego, jak ludzie myślą o naszym zespole.

Cały wywiad obejrzycie poniżej:

Steve Asheim (Deicide): "Mamy kilka szkieletów utworów na następny album"

Napisz, co o tym myślisz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *