„Escapist” to tytuł najnowszego teledysku zespołu Headwind promującego wydany latem bieżącego roku album „SUPERBIA”. Premierze klipu towarzyszy udostępnienie całości płyty do odsłuchu!

– Wideo do utworu „Escapist” zrealizowała dla nas ekipa dotsite.pl, którą mocno pozdrawiamy – mówi Alex, wokalista Headwind.– W klipie postawiliśmy na minimalizm, który naszym zdaniem bardzo dobrze odzwierciedla poruszaną w tym kawałku tematykę. W teledysku posługujemy się grą światła, która stanowi kluczową rolę. Króluje ciemne tło, z przedzierającą się jasnością, symbolem wyzwolenia. Jednak wypowiadając się o klipie, chcemy uniknąć narzucania gotowego wyjaśnienia, aby każdy mógł sam zinterpretować nasz przekaz oraz wyciągnąć własne wnioski – dodaje.

Poprzednim teledyskiem promującym album „SUPERBIA” był obraz zrealizowany do utworu „Stranded”.

Premierze teledysku do „Escapist” towarzyszy udostępnienie albumu „SUPERBIA” w całości do odsłuchu na oficjalnym kanale YouTube Headwind.

Korzenie poznańskiej formacji Headwind sięgają roku 2006. Obecny skład zespołu ukształtował się w 2014. Headwind póki co ma na koncie bardzo dobrze przyjętą EP-kę „Headwind” oraz wydany w 2017 roku krążek „SUPERBIA”.

01. Escapist
02. Stranded
03. Take It All
04. Towards The End
05. Falling
06. Stainless
07. Hesitant
08. Faith
09. Foreshadow
10. Superbia

 

Headwind_Superbia

Napisz, co o tym myślisz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *