Nasz redakcyjny kolega, Jeremi, który ma wybitne szczęście do przyciągania bliskich spotkań III stopnia, tym razem nie został zaatakowany bezpośrednio, jednak to, co dotarło do jego uszu, każe mu się zastanowić dwa razy, nim znów wybierze jadalnię zamiast biblioteki. Jak czytamy w jego telefoniczno-facebookowej relacji na żywo:

Kiedy 3 laski obok Ciebie na uczelni, w stołówce gadają o tym jakie to Suicidal Silence, The Gazette i Bring Me The Horizon są cudowne i idealne, z czego jedna wygląda jak Shrek (a warstwy to ma na pewno), wiesz, że jakaś bariera pękła.

O, dowiedziałem się właśnie, że faceci wychudzeni, bez mięśni są ultra sexi. A brody są feeee (niech wypie….ą).

Cytat dnia:

„Bring me the horizon w wersji hentai to 100% seksu w seksie”
Nawet nie wiem jak mam to komentować…..wracam do pisania…..

W dalszej relacji na bieżąco w komentarzach otrzymujemy jednak mądrość ostateczną:

MASTER OF PUPPETS TO CHUJOWA PŁYTA BO NIE MA NA NIEJ „CIĘŻARÓW” TAKICH JAK U ALL THAT REMAINS

look james a faggot

Dalej było już trochę pozabranżowo. Np.:

Kiedy patrzę na poziom dzisiejszych mang mam ochotę się zabić.

Ja na tych studiach nie jestem w stanie tak szybko notować, to tak nie działa, ja tak nie mogę się uczyć.

Jeremi jest akurat podobnego zdania, co James i Lars na powyższym memie. Czy słusznie? W świetle paremii De gustibus non est disputandum stajemy bowiem w obliczu nieodłącznego w takich chwilach dylematu: tępić, czy tolerować? Nie chcemy osądzać, jednak zastanawiamy się, czy przypadkiem kolejne zdarzenie z życia kolegi, jakie miało miejsce raptem kilka dni później, to nie jakiś znak od Wszechświata. Jerry jak zwykle podzielił się nim wszem i wobec tymi słowy:

Dobra, to było za wiele.

Wracam od [imię kolegi], jadę Sobie 69, słucham muzyki. Nagle czuję szturchanie w bark. Patrzę, a to starsza Pani. Zdejmuję słuchawki i pytam się „W czym mogę pomóc?”. Ono mi patrzy w oczy i wypala „Nie wiem czy to Pana obrazi czy nie, ale ma Pan twarz nazisty”. Prawie mi oczy wyleciały z orbit.

Dziękuję Ci matko naturo.

national gayographic

Napisz, co o tym myślisz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *