W najnowszym wywiadzie dla „Loudwire Nights” Full Metal Jackie rozmawiała z frontmanem Slipknota, Coreyem Taylorem. Wokalista został zapytany o to, czy zespół miał jakieś problemy z wymyśleniem odpowiednich wizerunków scenicznych dla nowego perkusisty i basisty, którzy pojawią się na nadchodzącym, 5. krążku zespołu. Corey odpowiedział:

Chcieliśmy zrobić coś, co wciąż będzie wyglądało jednolicie i jednocześnie pozostanie w duchu zespołu. Zamiast próbować znaleźć coś, co byłoby indywidualistyczne, stworzyliśmy – to znaczy Clown (perkusjonalista – przyp. red.) stworzył takie same maski, które założą i perkusista i basista. Z jednej strony, każdy z nich otrzymuje maskę, ale z drugiej nie są to indywidualne maski, których używamy w zespole.

Wiemy, że każda próba zrobienia czegoś takiego może być odebrana jako brak szacunku, ale jednocześnie to część drogi, przez którą przechodzi, stawiamy najcięższe kroki i wychodzimy z tego wszystkiego. Postanowiliśmy więc, że zaprezentujemy maskę, którą otrzyma zarówno basista, jak i perkusista i tak właśnie wystąpią oni na scenie.

Cały wywiad możecie przeczytać pod tym linkiem.

Slipknot: Nowy basista i perkusista założą takie same maski

Napisz, co o tym myślisz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *