Robert Herrera z FrontRowLiveEnt.com rozmawiał ze Slashem podczas tegorocznego koncertu dobroczynnego MusiCares MAP Fund. Nagranie rozmowy możecie obejrzeć poniżej. Gitarzysta, który w ostatnich latach skupia się na swoim solowym zespole, gdzie wspierają go Myles Kennedy & The Conspirators , został zapytany o jego nadchodzący, trzeci z kolei album:

To wspaniały krążek. Jest już skończony. W studiu poczuliśmy podmuch. Wszyscy ci kolesie są świetni – to naprawdę wspaniałe osobowości podczas pracy i bardzo utalentowani indywidualiści jako muzycy. W studiu wszystko idzie gładko. Ten krążek, który jest naszym drugim w tym składzie, naprawdę pokazuje, że zespół bardzo się rozwinął i że jest między nami chemia. Gdy płyta zostanie wydana, będziecie wiedzieć, o czym mówię.

Slash niedawno rozmawiał też z brytyjskim Kerrang!, mówiąc o swojej nowej płycie:

Wszystko, co mogę ci powiedzieć, to że ten krążek jest naprawdę cholernie świetny. Jestem z niego bardzo dumny, ale nie chcę pakować się w rzeczy typu: „Oh, koleś, to epickie”, albo „To najcięższa rzecz na świecie”. To bardzo rock’n’rollowy krążek, jak zawsze. Jest zróżnicowany, a ja jestem bardzo, bardzo dumny ze wszystkiego, co wspólnie włożyliśmy w stworzenie tej płyty. To będzie po prostu rewelacyjny album.
Zespół stał się bardzo synergiczny. Pokazałem muzykę chłopakom, a to co oni napisali, wypłynęło natychmiast. Byłem zdumiony tym, że od pierwszej sekundy tworzenia aż do teraz, album po prostu płynął. Takie coś to rzadkość.

Slash o trzeciej płycie swojego zespołu: "To będzie rewelacyjny album"

Napisz, co o tym myślisz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *