Na oficjalnym profilu YouTube wytwórni UDR Music, pojawił się oficjalny trailer nowej EP-ki kapeli Skid Row ‚Rise Of The Damnation Army – United World Rebellion: Chapter Two’, która pojawi się już 4 sierpnia nakładem Megaforce Records.

Basista Rachel Bolan o różnicach pomiędzy ‚Rise Of The Damnation Army – United World Rebellion: Chapter One’, a nadchodzącą EP-ką:

Cóż  nie ma zbyt wielu różnic, poza samym procesem nagrywania. Pierwszą EP-kę nagrywaliśmy w paru miejscach, natomiast druga powstała w jednym studiu. Mieliśmy natomiast takie same podejście w pisaniu i nagrywaniu materiału.

Muszę powiedzieć, że pisaniu pierwszej części poświęciliśmy więcej pracy, bo próbowaliśmy powrócić do naszych korzeni i wiem, że to typowy frazes wypowiadany przez różne zespoły, ale taka była prawda.

I po 25. latach strasznie trudno – o wiele trudniej niż moglibyście myśleć – jest odtworzyć swoje własne poczynania, jako 22-letniego dzieciaka, jammującego przed lustrem i zaczynającego grać swoje pierwsze, wielkie gigi.

Więc naprawdę musieliśmy powrócić do naszych korzeni i odkryć na nowo co nas napędzało w pierwszej kolejności, kolesi, którzy nagrali dwa pierwsze albumy i wydaje mi się, że nam się to udało. I to była największa różnica – myślę, że było odrobinę trudniej napisać numery na pierwszą EP-kę  – ale czuję, że wyszło nam i produkt końcowy był tego wart.

Tracklista ‚Rise Of The Damnation Army – United World Rebellion: Chapter Two’:

01. We Are The Damned
02. Give It The Gun
03. Catch Your Fall
04. Damnation Army
05. Zero Day

Utwory bonusowe:

06. Sheer Heart Attack (cover utworu Queen)
07. Rats In The Cellar (cover utworu Aerosmith)

www.youtube.com/watch?v=8AgdcMR2sAc

Napisz, co o tym myślisz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *