21 czerwca po występie na francuskim festiwalu Hellfest, kapela Skid Row wzięła udział w konferencji prasowej, z której dowiadujemy się o planach nagrywania przez zespół koncertowego DVD przy okazji tegorocznego Przystanku Woodstock oraz braku zainteresowania dalszymi losami ich byłego wokalisty Sebastiana Bacha.

Gitarzysta Dave „Snake” Sabo pytany czy Skid Row planuje wydać koncertowe DVD:

Tak mamy takie plany, ponieważ będziemy niedługo występowali na polskim festiwalu Woodstock 31 lipca i tam właśnie nagramy materiał na DVD, które zostanie wydane.

Nigdy wcześniej nie robiliśmy czegoś podobnego, więc jest to dla nas ekscytujące. To będzie największy tłum dla jakiego kiedykolwiek graliśmy; Tam będzie około 500 000 ludzi, co jest kurewsko szalone. Więc pomyśleliśmy  dlaczego by tego nie udokumentować?

O ostatnich komentarzach byłego wokalisty Sebastana Bacha:

Szczerze mówiąc, to co nas interesuje najbardziej to samo Skid Row i tak naprawdę to nie wiem co dzieje się w jego i Roba [Affuso. byłego perkusisty Skid Row – przyp. red.] życiu. Zespół to najważniejsza kwestia dla mnie i dla nas wszystkich.

Jestem skupiony teraz na tym, co dzieje się ze Skid Row dzisiaj i co będzie się z nim działo jutro. Naszym głównym zainteresowaniem był dzisiejszy występ; świetnie się bawiliśmy, a publiczność była wspaniała. A już w pierwszym tygodniu sierpnia wydajemy EP-kę.

Ta sprawa [relacje z Sebastianem Bachem – przy. red.] jest tak stara i tyle razy już przerobiona, że nie ma już kompletnie żadnego związku z naszym życiem. I taka jest prawda.

Całość konferencji prasowej można obejrzeć poniżej.

www.youtube.com/watch?v=pV_P-TMa7aU

Napisz, co o tym myślisz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *