Basista Rachel Bolan ogłosił na twitterze, że Skid Row są w trakcie pisania i nagrywania demówek na nowy album. Wraz z nimi nagrywa ZP Theart (Dragonforce, Tank, I Am I), który od tego roku frontuje grupie w czasie koncertów. Mimo obu tych okoliczności nikt jednak nadal nie obwieścił, by miał on zostać permanentnym członkiem zespołu.

Z drugiej strony mamy nowinkę od Sebastiana Bacha. Oryginalny wokalista grupy od dawna starał się o jej reunion, jednak – niezależnie od ofert, jakie otrzymywali za gigi w starym składzie – ze strony Skid Row zawsze słyszał „nie” i wydawało się, że tak już na zawsze pozostanie. Wydaje się jednak, że coś mogło się zmienić, ponieważ w wywiadzie z Eddie’em Trunkiem zapytany o sprawę odpowiedział:

Mogę jedynie powiedzieć, że [mój manager] Rick, rozmawia z Dokiem [dawnym managerem Skid Row]. To wszystko, co mogę powiedzieć. W tej chwili to na tyle i niczego więcej do powiedzenie nie ma. Wiadomo tylko, że coraz młodsi się nie stajemy. [śmiech] Poskładajmy ten hair band do kupy, póki jeszcze mamy włosy [śmiech].

Skoro Dokken mogli się zejść, choćby dla samej kasy, skoro Axl potrafił dogadać się ze Slashem, skoro Mustaine wybaczył Metallice… to może i tu w końcu doczekamy się niespodzianki.

skid row

Napisz, co o tym myślisz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *