Sepultura ogłosiła właśnie, że jej skład opuszcza Jean Dolabella, a w jego miejsce wchodzi Eloy Casagrande. To zaledwie 20-letni chłopak, który na swoim koncie ma już wygraną w konkursie „Undiscovered Drummer” magazynu Modern Drummer w 2006r. Jak komentuje:

„Gdy dostałem zaproszenie do Sepultury, byłem w szoku. Jestem fanem zespołu od lat; to będzie zaszczyt grać z nimi.”

Dolabella, który opuszcza zespół po 5 latach intensywnego koncertowania + 2 płytach studyjnych, ma zamiar skupić się na prywatnych projektach.

Andreas Kisser:

„Jestem pewien, że Eloy świetnie sobie poradzi w Sepulturze. Jest już muzykiem, który pokazuje wiele siły i techniki, chociaż jest młody. Zrobiliśmy z nim próbę i było fantastycznie; grał stary i nowy materiał, jak gdyby był w zespole od długiego czasu. Sepultura pokaże światu kolejny brazylijski talent za perkusją.

Czas, jaki spędziliśmy z Jeanem w zespole, był bardzo pozytywny. Nagraliśmy razem dwa świetne albumy i daliśmy mnóstwo koncertów, które pozostaną częścią historii Sepultury. Mamy jedynie powody, by mu dziękować za jego wkład i energię przez te wszystkie lata.”

Poniżej nowy nabytek kapeli w akcji:

Sepultura rozstaje się z perkusistą i ogłasza 20-letniego następcę

4 Komentarze Sepultura rozstaje się z perkusistą i ogłasza 20-letniego następcę

  1. Jan

    Nie pragnę w życiu pieniędzy, nie wymagam wiele. Ale jemu zazdroszczę ;> Ot, spełnienie marzeń i to w zespole najwyższej klasy. Szkoda, że nie grałem od dziecka. Teraz tylko Metallika musi odświeżyć skład ;>

    Reply

Napisz, co o tym myślisz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *