Trzy lata po wydaniu bardzo dobrego krążka The Year Of The Void, szczecińska Scylla powraca z nowym materiałem. Apex – taki tytuł ma nowa EP-ka zespołu, której pierwszy singiel zatytułowany Scorn poznamy w najbliższą niedzielę.

Jak informuje zespół: Scorn jest połączeniem zaciekłości, intensywności i melodii, muzycznie jest wycieczką poza dotychczasowe szlaki. Będzie to jeden z dwóch utworów na tym wydawnictwie, które mogą być małym zaskoczeniem dla tych, którzy znają naszą twórczość. Premiera już w niedzielę, zapraszamy!

Na EP-kę Apex złoży się w sumie 5 nowych utworów. Począwszy do najbliższej, w każdą kolejną niedzielę zespół będzie udostępniał jeden z nich.

Można rzec, że rozciągamy premierą EP-ki Apex na 5 tygodni – komentuje żartobliwie zespół. – W tym czasie co niedzielę, również jeśli będzie to niedziela niehandlowa, oddamy Wam do odsłuchu nowy singiel.

Oczekiwanie na pierwszy z nich, czyli Scorn, który sprawdzimy już 20 maja można umilić sobie udostępnionym właśnie teaserem nowej EP-ki (poniżej) oraz wywiadem, jakiego chłopaki udzielili nam przed dwoma tygodniami tutaj>>>

Napisz, co o tym myślisz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *