W wywiadzie dla niemieckiego EMP Rock Invasion, gitarzysta Scott Ian przyznał, że chciałby usłyszeć Lady Gagę wykonującą kawałek ‚In The End’ z płyty „Worship Music” Anthraxa. Nawiązując do swojej wcześniejszej wypowiedzi dla magazynu NME dotyczącej możliwości wystąpienia Lady Gagi w coverze Anthraxa odpowiedział:

Jasne, czemu nie? Siedzi w metalu. Ona jest prawdziwym metalheadem. Więc dlaczego by jej nie usłyszeć… to nawet nie musiałby być utwór Anthraxa. Nie dbam o to… ale chciałbym posłuchać jej śpiewającej metalowo. Mógłby to być cover czegoś z zeszłego albumu, nie wiem może ‚In The End‚. To byłoby świetne usłyszeć ją w tym kawałku. Mam na myśli, że ona ma świetny wokal i fajnie by było zobaczyć jak wykonuje metalowy wałek, bo ma ku temu predyspozycje.

Scott Ian pytany czy Anthrax ma w planach zaprosić Lady Gagę do gościnnego występu na nowej płycie:

Możliwe, że tak zrobimy.

Scott Ian to kolejny metalowy artysta, który chciałby nawiązać współpracę z Lady Gagą po Robie Halfordzie z Judas Priest. Swoją sympatię popowej wykonawczyni otwarcie okazuje również perkusista Anthraxa Charlie Benante. Artystka miała już okazję występować z jazzowym wokalistą Tonym Bennettem w kawałku ‚The Lady is a Tramp’, który wraz z pełną wypowiedzią Scotta Iana znajdziecie poniżej.

Wywiad ze Scottem

www.youtube.com/watch?v=ZGoh7IueCLc

Tonny Bennett & Lady Gaga – The Lady is a Tramp

www.youtube.com/watch?v=ZPAmDULCVrU

Napisz, co o tym myślisz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *