Scott Ian napisze książkę zatytułowaną „I’m The Man”, która zostanie wydana jesienią 2014r. Będzie to autobiografia, czy też pamiętnik – pełen akcji, ciekawostek i humoru pamiętnik z minionych 40 lat, od czasów trudnego dzieciństwa lidera Anthrax, przez formację i perypetie jego kapeli, aż do występu Wielkiej Czwórki na stadionie Yankesów w Nowym Jorku.

Całość ilustrowana będzie komiksowymi paskami. Scottowi w pracy pomoże znany scenie heavy m.in. jako redaktor Revolver i autor m.in. „Louder Than Hell: The Definitive Oral History Of Metal”, Jon Wiederhorn. Jak mówi Ian:

„Dlaczego książka? Ponieważ myślę, że moja historia da się odnieść do każdego i jeżeli ja mogłem zbudować życie, które chciałem, by mi się przytrafiło, to każdy może. Jestem naprawdę podekscytowany tym, że ją napiszę, bo pomysł przelania z głowy na kartki rzeczy z 40-iluś lat wydaje się bardzo terapeutyczny. Poza tym, jeśli nie zrobię tego teraz, zacznę zapominać i nie byłbym już w stanie podzielić się z wami tymi zabójczymi historiami, przyjaciele!”

Jako odwieczny członek Big 4 Scott faktycznie ma w zanadrzu niejedną fajną historię, jak ta z Cliffem Burtonem i aresztowaniem. Zapowiada się ciekawie.

scott ian cliff burton

3 Komentarze Scott Ian (Anthrax) wyda swoją biografię jesienią 2014r.

Napisz, co o tym myślisz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *