Scott Ian z Anthrax w wywiadzie dla DukeTV (wideo poniżej) nie krył, że BARDZO chciałby współpracować z Lady Gagą:

Tak, bardzo chciałbym pracować z Lady Gagą. [śmiech] Myślę, że powiedzieliśmy to już jakiś czas temu. A potem dowiedzieliśmy się, że zagra w trakcie Grammy z Metallicą i pomyślałem wtedy, „Wow! To ma sens. Będą razem w dużym telewizyjnym show i zrobią to razem.” I naprawdę uważam, że świetnie wypadła.

Mówiłem od początku, odkąd po raz pierwszy usłyszałem jej głos, że zawsze myślałem, „Wow, bardzo bym chciał usłyszeć ją na rockowej płycie, metalowej płycie, czymś takim.” A potem nasz perkusista, Charlie, spotkał się z nią na jej koncercie i zaprzyjaźnili się. Ona wie wszystko o Anthrax, Metallice i wszystkich tych zespołach… o każdym – podaj tylko nazwę. Ona jest metalem. To czyni to jeszcze fajniejszym. Fakt, że ona zna ten świat, rozumie ten świat i że potrafi zajebiście zaśpiewać taką muzykę.

Nie wiem, co oni planują – czy Metallica ma więcej planów z Lady Gagą, albo czy ona ma jakieś plany związane z Metallicą – ale my oczywiście bardzo byśmy chcieli napisać razem z nią utwór, albo cały album. Pozwól nam być swoją grupą towarzyszącą. Pozwól nam być swoją grupą towarzyszącą, Lady Gago. Moglibyśmy napisać razem piękną muzykę [śmiech].

charie benante lady gaga anthrax

Napisz, co o tym myślisz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *