Psychodeliczno-hardrockowy Sautrus prezentuje najnowszy singiel zatytułowany Borderlove. Teledysk został zrealizowany w formule wideo 360ᵒ i najlepiej oglądać je z wykorzystaniem okularów VR.

Przedstawiamy Wam nowy singiel Borderlove wraz z eksperymentalnym wideo w 360ᵒ – komentuje zespół. –  Chcieliśmy zrobić po prostu piosenkę, ale znowu nie wyszło. Oglądajcie uważnie. Dla pełnego satanizmu użyjcie okularów VR.

Nowy singiel Sautrus dla zespołu jest przede wszystkim eksperymentem w poszukiwaniu nowych brzmień, metod realizacji oraz nowego podejścia do komponowania. Singiel zapowiada nową płytę, nad którą pracuje zespół. Sautrus w swoim dorobku ma jak do tej pory trzy, bardzo dobrze odebrane przez recenzentów i słuchaczy wydawnictwa: EP: Kuelmaggah Mystsicm (2012) i dwie płyty długogrające: REED: Chapter One (2014), Anthony Hill (2017). Zespół ma za sobą występy m.in. na takich festiwalach, jak Celebration Days Festival, Red Smoke Festival czy Summer Dying Loud, a scenę dzielił między innymi z takimi kapelami, jak Uriah Heep czy Wishbone Ash.

Zapraszamy także do lektury wywiadu, którego Sautrus udzielił nam przed tygodniem.

(fot. Karol Makurat)

Napisz, co o tym myślisz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *