Rafał, jeden z naszych czytelników, podesłał nam przy okazji ostatniego, szczerego wywiadu z Tomem Arayą ze Slayera, następującą ciekawostkę:

Kiedyś jakiś serwis muzyczny robił konkurs, gdzie do wygrania były wejściówki na Slayera. Zadali dosyć trudne pytanie o psy Hannemana. Po dogłębnym reasearchu nie znalazłem odpowiedzi, więc poprosiłem o pomoc Sandrę – żonę Toma [dodawała kiedyś do znajomych na facebooku wszystkich, bo informowała o stanie jego zdrowia, gdy był w szpitalu]. Odpisała mi:

Przykro mi.. Jeff, Kerry i Dave są kolegami z pracy mojego męża.. Od bardzo dawna nie nazywa ich już swoimi przyjaciółmi. Era przyjaźni skończyła się na długo zanim poznałam Toma. Szczerze mówiąc nie znam tych odpowiedzi.. Gdybym znała, bardzo chętnie bym ci pomogła.

Warto tutaj nadmienić, że Tom i Sandra poznali się w 1994 r. (ślub wzięli rok później), a więc mówimy o „długo ponad” 23 latach „współpracy” zamiast „przyjaźni”.


Cytat  w oryginale:

I am sorry.. Jeff, Kerry and Dave are my husbands work partners.. It has been a very long time since he would call them friends.. The friends area ended way before I met Tom. So I honestly don’t know those answers.. If I did I would be more than glad to help you.

tom sandra araya slayer

Napisz, co o tym myślisz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *