Na swoim oficjalnym profilu YouTube Robert Plant, zamieścił klip do koncertowego wykonania swojego nowego kawałka ‚Rainbow’ z nadchodzącego, solowego albumu „Lullaby And… The Ceaseless Roar”. Materiał widoczny na klipie pochodzi z występów na Hydrogen Festival w włoskiej Padwie, czeskiego Colours of Ostrava i brytyjskiego Glastonbury Festival.

Krążek ma się ukazać 9 września 2014 roku nakładem wytwórni Nonesuch/Warner Bros. Records i zawierać będzie 11. kawałków z których 9. to autorskie utwory Roberta Planta i jego zespołu The Sensational Space Shifters.

Robert Plant o nadchodzącym albumie:

To będzie naprawdę uroczyste nagranie, potężne , odważne, afrykańskie, transowe i to wszystko spotka się z muzyką Zep [Led Zeppelin – przyp. red.]

Cały rozmach mojego życia jako wokalisty, napędzany jest przez dobre braterstwo. Jestem szczęściarzem, że mogę pracować z The Sensational Space Shifters. Pochodzą z ekscytujących obszarów muzyki nowoczesnej…

Od jakiegoś czasu zacząłem zadawać sobie pytanie: „Czy jest coś, co jeszcze chciałbym powiedzieć?” Czy jest jeszcze we mnie muzyka? W moim sercu?

Widziałem moje życie i to co się z nim stało. Na tym szlaku były oczekiwania, rozczarowania, szczęście, pytania i potężne relacje i teraz jestem w stanie wyrazić moje uczucia poprzez melodię, siłę i ekstazę; razem w kalejdoskopie dźwięków, kolorów i przyjaźni.

www.youtube.com/watch?v=mCFTkMWA0GQ

 

 

Napisz, co o tym myślisz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *