Frontman Machine Head w swoim najnowszym wpisie ustosunkował się do głośnej ostatnio premiery nowego albumu studyjnego Avenged Sevenfold, pt. „Hail To The King”, w którym ewidentnie daje się słyszeć co najmniej inspirację wieloma artystami. Flynn idzie jednak dalej w swej opinii i – choć lubi ostatnie dwie płyty A7X – żartuje z tego jak bardzo podbierają oni pomysły ‚opatentowane’ wcześniej przez innych. Prezentujemy pełne tłumaczenie jego „felietonu”.

Gratulacje dla Avenged Sevenfold za zdobycie pierwszej pozycji przez ich ostatni „album z coverami”.

Kto by przypuszczał, że ponowne nagranie utworów Metalliki, Guns N’ Roses i Megadeth stałoby się światowym hitem!!??

Jestem podjarany!!

Na wypadek gdybyście mieszkali w jaskini, Avenged zdobyli #1 miejsce w wielu krajach na świecie. Cieszę się z ich sukcesu. Dobry zespół. I choć podoba mi się ich nowa płyta i naprawdę podobała mi się poprzednia „Nightmare”, oby wszystkim nam już odchodziła post-orgazmiczna błogość, ponieważ czas nazwać rzeczy po imieniu!! Czas trochę pośmiać się z A7X, bo odchodzą tu rażące machlojki, białasy!!

Oto moje 10 najlepszych żartów o nowej płycie Avenged Sevenfold:

10) Avenged Sevenfold – „Teraz z jeszcze WIĘKSZĄ ILOŚCIĄ METALLIKI”

9) Avenged Sevenfold zmieniają nazwę na „Sad But Two”

8) Liczba „tryskających penisów” rysowanych na logach Avenged nagle gwałtowanie wzrosła

7) Sprzedaż tuszu do rzęs gwałtowanie wzrosła, gdy serca tysięcy gotek pękły po tym, jak zdały sobie sprawę, że „Hail To The King” to tak naprawdę kawałek „Thunderstruck” „tych brzydali z AC/DC”

6) Po usłyszeniu „Heretic”, Dave Mustaine wściekł się, obwinił Obamę, Metallikę i latające spodki za kradzież „Symphony of Destruction”

5) Po zaobserwowaniu jaki sukces odniósł zespoł Bush kradnąc tytuły utworów innym zespołom, A7X postanowili ukraść „In Flames” na potrzeby najnowszego refrenu. Kolejne refreny zawierać mają takie teksty jak „Tri-vi-um” i „Kill-switch En-gage”

4) Po przesłuchaniu ostatniej płyty, Lars Ulrich odwala pełną gangsterkę, rozbija butelkę Dom Perignon na głowie M. Shadowsa, podczas gdy jego 11. dziewczyna zakłada dźwignię i krzyczy Shadowsowi w twarz: „A potem jeszcze skopiujesz St. Anger, CO? Chcesz skopiować St. Anger POTEM, NIE? CO, CO, CO!!”

3) Sprzedaż „Black Albumu” wystrzeliła w górę, gdy fani A7X zdali sobie sprawę, skąd wzięły się nowe utwory.

2) Po usłyszeniu coveru Guns N’ Roses „Doing Time” w wykonaniu Avenged Axl naprawdę dzwoni do Slasha i pyta, „Stary, co do kurwy?!”

1) I żart numer jeden o nowym albumie Avenged Sevenfold: Avenged Sevenfold wypuszczają oświadczenie, w którym stwierdzają, że NIE kopiują Metalliki, ogłaszając jednocześnie projekt poboczny z Lou Reedem.

BOOM!

Poniżej możecie posłuchać brzmiącego jak „Sad But True” utworu Avenged Sevenfold, „This Means War”:

2 Komentarze Robb Flynn (Machine Head) gratuluje Avenged Sevenfold sukcesu ich nowego „albumu z coverami” i zapodaje 10 żartów na jego temat

    1. h-a-r-v

      Zmienilem wczesniej po czyjejs uwadze na FB. Patrzylem na ich logo i z jakiegos powodu pokickalo mi sie z ostatnia plyta Evile ;) Przeprosze Evile osobiscie przy najblizszej okazji.

      Reply

Napisz, co o tym myślisz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *