Rob Zombie w maju wyda nowe, koncertowe DVD, zatytułowane ,,The Zombie Mad Mad Horror Picture Show”. Dysk będzie zawierał nagrania z zeszłorocznych występów w Houston i Dallas z 3 i 4 sierpnia,  w ramach trasy Rockstar Energy Drink Mayhem Mayhem Festival.
Zombie do tej pory nie wydał jeszcze koncertowego DVD, mówiąc, że zawsze uważał zrobienie tego za „olbrzymi kłopot”. Muzyk dodawał:

Po tym, jak kończy się show, wszystko mi jedno. Nie chcę przeżywać tego na nowo… Nigdy nie chciałem tego usłyszeć i zobaczyć na nowo. Nigdy niczego nie oglądam – np. występów telewizyjnych, w których występuję. Nie zależy mi. Jeśli coś się zakończyło, to się zakończyło. Pomyślałem jednak, że powinniśmy co najmniej raz to wszystko sfilmować.

Rob wziął już kiedyś ze sobą kamery – podczas trasy „Educated Horse”, ale miał całkowicie inne plany co do wciąż niewidzianego nagrania. Wokalista mówił dla The Pulse of Radio:

Nie chciałem zrobić DVD na żywo, ponieważ myślałem, że „kogo to obchodzi”. To, co naprawdę zrobiłem, to coś w stylu dokumentacji trasy, która zaczyna się od pierwszej próby, przez budowanie sceny, podróżowanie, latanie i granie każdego występu oraz wszystkie rzeczy, które następowały potem. Wiesz, są tego setki godzin materiału filmowego.

Okładkę DVD możecie zobaczyć poniżej.

Rob Zombie wyda koncertowe DVD zatytułowane ,,The Zombie Mad Mad Horror Picture Show"

Napisz, co o tym myślisz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *