Z przykrością informujemy, że koncert Roba Zombie planowany na 6 lipca 2014 w warszawskim Klubie Stodoła z przyczyn niezależnych został odwołany. Powodem odwołania ostatnich sześciu koncertów na europejskiej trasie Roba Zombie w tym koncertu w Warszawie są nieuniknione zmiany w datach produkcji nowego projektu filmowego Roba Zombie.

Rob Zombie: Photo Book autorstwa Roba Fenna zostanie wydany wraz z 'The Zombie Horror Picture Show'

Oficjalne oświadczenie artysty:

“We are really sorry to have to cancel the final leg of our European tour. We were looking forward to playing those dates and tried to work a change in the production schedule of my new film project, but we couldn’t work it out. We will try and get back as soon as possible. We are looking forward to the rest of the tour and bringing the Zombie experience to Europe.”

Wszystkie osoby, które zakupiły bilety na koncert Roba Zombie zapraszamy do promocji specjalnej. W ciągu 2 tygodni od daty odwołania koncertu tj. do dnia 25.03.2014 możecie wymienić swój 1 bilet na koncert Roba Zombie na DWA BILETY na koncert Avenged Sevenfold 4 czerwca w Atlas Arenie w Łodzi.

Wszystkie osoby zainteresowane skorzystaniem z promocji proszone są o kontakt mailowy z biurem Live Nation pod adresem e-mail : info@livenation.pl

Pozostałe zwroty biletów będą dokonywane w miejscach ich zakupu.

Napisz, co o tym myślisz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *