W ostatnim wywiadzie dla Metal Injection frontman Judas Priest Rob Halford, przyznał, że „zawstydzający” jest fakt, iż od momentu gdy przyznał się do bycia gejem, nigdy nie spotkał fana metalu, który by też otwarcie się przyznał do homoseksualizmu. Wokalista ponownie oklaskuje członków kapeli Cynic, którzy ostatnio przyznali się do bycia gejami.

Rob Halford pytany czy spotkał fana Judas Priest przyznającego się do bycia gejem:

Nigdy kogoś takiego nie spotkałem. I wiem, że było wielu metalheadów będących gejami na Time Square, gdy podpisywałem ludziom mój nowy album. Wiem o tym. Po prostu wiem. I to jest strasznie zawstydzające.

Moglibyśmy rozmawiać o tym całą wieczność, moglibyśmy zrobić własny program na ten temat, bo to jest dla mnie czymś bardzo znaczącym. Ale ten problem nadal istnieje w naszym świecie i nie sądzę by miał kiedykolwiek zniknąć. Też z nim się zetknęliśmy, a jednak postanowiliśmy z tym się ujawnić. Musimy się wzajemnie szanować, jeżeli chcemy, by ten problem wciąż był jedynie tłem w tym wszystkim. Bo tak naprawdę to nie ma żadnego, pierdolonego znaczenia, a tym co ma prawdziwe znaczenie jest metal.

I naprawdę biję brawo chłopakom z Cynic za to, że wystąpili naprzeciw i  wszystkim o tym powiedzieli. Nie musieli przecież tego robić. Ja też nie musiałem tego robić. Oni zrobili to dla siebie, tak jak ja to uczyniłem. Może się wydawać, że to nieco egoistyczne, ale tak nie jest.

Zawsze byłem pierwszym, który by powiedział: uwolnij samego siebie, skończ z wszystkimi kłamstwami i insynuacjami, przerwij te niszczące i ofensywne komentarze, bo one się po prostu od ciebie odbiją. Powiedz: „To jest to kim jestem. Taki właśnie jestem. Co próbujecie wskórać? Już nie możecie mnie atakować, bo teraz jestem kuloodporny dzięki temu, że jestem szczery.”

Więc oklaskuję ich. Myślę, że to jest naprawdę świetne. I nie mogę się doczekać, aż ich zobaczę.

Całość rozmowy można zobaczyć poniżej.

www.youtube.com/watch?v=AtJbHTLPON8

Napisz, co o tym myślisz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *