Przedsięwzięcie zapowiedziane jest na 15 maja w LC Pavillion w mieście Columbus, w stanie Ohio. Hołdować i wyśmiewać Coreya Taylora, wokalistę Slipknot oraz Stone Sour, będzie prawie tuzin różnych muzyków. Roastmasterem imprezy będzie Sebastian Bach.

Do gospodarza dołączą Jim Florentine, Don Jamieson, Craig Gass, Brian Posehn, kolega Taylora ze Slipknota M. Shawn „Clown” Crahan, Scott Ian, Pearl Aday, oraz komik Finesse Mitchell. Jose Mangin natomiast będzie odpowiedzialny za oprawę muzyczną, a także będzie pełnił rolę MC.

Taylor mówi tak:

Prawdę mówiąc, nie mam pojęcia, co myśleć. Jestem trochę zdenerwowany, trochę ciekawy, trochę przygaszony, ale w sumie, to wszystko można podciągnąć pod podekscytowanie. Naprawdę nie mogę się tego doczekać, chociaż znając możliwości tych wszystkich ludzi, zupełnie nie mam pojęcia, w co się pakuję!

Sebastian Bach następnie komentuje to tak:

Naprawdę cieszę się, że to ja będę prowadził ten roast.  Corey jest nowiutkim heavymetalowym frontmanem, ale idzie w moje ślady… Pomijając fakt, że ten gość nosi maskę!

Także i Danny Wimmer, jeden z producentów wykonawczych „Roast of the Range” wtrącił kilka słów:

Corey wymachiwał rockową flagą przez ostatnie 10 lat z większym zapałem niż ktokolwiek. Jaki jest lepszy sposób na to, by mu podziękować, jeśli nie sprawienie, by poczuł się nieswojo na scenie, na której stoi?

"Roast of the Range with Corey Taylor" już niebawem

Napisz, co o tym myślisz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *