Gdyńska formacja Revan, która w ubiegłym roku wydała obiecujący debiut zatytułowany „Światostany” zapowiada nowy klip promujący płytę. Zespół skończył pracę nad teledyskiem do utworu „21” – znamy datę premiery.

„21” to jeden z naszych pierwszych utworów – mówi Dominik Niklas, wokalista i gitarzysta w zespole. – Ten kawałek powstał na chwilę zanim oficjalnie nazwaliśmy się Revan i zdecydowaliśmy ze swoją twórczością wyjść do ludzi. Cieszę się, że dziś możemy niejako zatoczyć pewien krąg, wspomnieć tamte wesołe początki i za moment zaprezentować wszystkim nasz klip do tego przełomowego dla nas utworu – dodaje muzyk.

Premierę nowego klipu Revan planuje na 23 lutego. Teledysk będzie promował wydaną w połowie 2017 roku płytę „Światostany”, nad którą zespół pracował ponad dwa lata. Bardzo dobrze przyjęty przez słuchaczy album, to dziesięć polskojęzycznych utworów utrzymanych w klimacie hard rock z elementami stonera, funku i rock’n’rolla. Poprzednim singlem promującym wydawnictwo był utwór „Czarownica”.

Napisz, co o tym myślisz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *