Wokalista Lamb of God, Randy Blythe, udzielił niedawno wywiadu dla portalu Noisey. Muzyk mówił o planach zespołu na rok 2015 i postępie w pisaniu materiału na najnowszą płytę kapeli, określając ją jako „dosyć monstrualną”. Randy powiedział:

Lamb of God zagra w tym roku kilka koncertów i wcześniej czy później zaczniemy pisać nowy album. To co dotychczas napisali chłopaki brzmi dosyć monstrualnie.

W najbliższym czasie, w styczniu, jedziemy do Australii na Soundwave, gdzie będzie ciepło i niesamowicie. To będzie nasze trzecie Soundwave. Następnie jedziemy do Indonezji na kilka dni i mam nadzieję, że zostanie mi trochę czasu, aby poserfować. Zagramy też kilka większych koncertów w lecie. Musieliśmy wziąć trochę wolnego, bo nasz cykl koncertowy trwał około 3 lat – pisanie materiału, nagrywanie, koncertowanie, a potem zostałem aresztowany.

Blythe dodaje:

Cała sprawa sądowa zajęła ponad rok mojego życia, podczas którego graliśmy też w Stanach i zakończyliśmy nasz cykl koncertowy. To był burzliwy rok, więc dzięki Bogu wszystko jest już za mną. Zakończyliśmy koncertowanie w Południowej Afryce w styczniu, a ja rozpocząłem pracę nad moją książką, która zostanie wydana gdzieś w 2015 roku. Na chwilę obecną jest ona redagowana.

Zatytułowałem ją ,,Dark Days”, nawiązując do tego, co działo się w Czechach. Mój redaktor odesłał mi rękopis, więc muszę zaakceptować poprawki w styczniu. Tak więc powinna się ona ukazać jakoś w lecie. Nie wiem jednak dokładnie, ile to wszystko zajmie.

Cały wywiad możecie przeczytać pod tym linkiem.

Randy Blythe (Lamb of God): "Nowy materiał brzmi dosyć monstrualnie"

 

Napisz, co o tym myślisz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *