Knock Out Productions prezentuje: mroczne historie pełne wilkołaków, dawno zapomnianych istot i metalowego humoru, w których czuć ducha Kinga Diamonda, czyli trzy koncerty rewelacji powermetalu – Powerwolf. Niemiecka formacja zagra 11.02 w krakowskim Kwadracie, 12.02 w gdańskim B90, 13.02 w warszawskiej Progresji. W roli supportu zobaczymy fińską grupę Battle Beast.

POWERWOLF (Niemcy, power metal):
Wyglądają groźnie w wojowniczych makijażach, ale grają świetny, melodyjny power metal, do jakiego niemieckie zespoły przez lata przyzwyczaiły cały świat. Powerwolf zawył po raz pierwszy w 2003 roku, kiedy bracia, basista Charles i gitarzysta Matthew, Greywolf, postanowili pracować na własną rękę, nie zaś w kapeli Flowing Tears, w której dotychczas działali. Wkrótce potem dołączył do nich klawiszowiec Falk Maria Schlegel. Do dziś ta trójka stanowi trzon pięcioosobowej watahy z Saarbrücken.
Przez kilkanaście lat Powerwolf stworzył własny, charakterystyczny styl, w którym powermetalowe elementy całkiem zgrabnie mieszają się z gotycką, mroczną aurą i przerażającymi opowieściami, a wszystko poparte jest znakomitym warsztatem muzyków. Latem 2015 roku Wilk wydał na świat szósty studyjny materiał, „Blessed & Possessed”, nagrany w słynnym szwedzkim studiu Fredman. Jego będzie promować na koncertach. Płytę zwiastowała kapitalna kompozycja „Army Of The Night”, do której Niemcy w pięknym kościele zrealizowali klip. Piosenka jest mistyczna i bombastyczna, jak cała twórczość Powerwolf. Jeśli ktoś w power metalu szuka czegoś więcej niż czarownic i smoków, dobrym rozwiązaniem jest sięgnięcie po twórczość tej kapeli.

http://www.powerwolf.net/
https://www.facebook.com/powerwolfmetal
www.youtube.com/watch?v=1zN7J64IeBo

BATTLE BEAST (Finlandia, melodyjnyheavy metal):
Jeśli zespół o tej renomie, co Sabaton, nagrywa cover twojej piosenki, to wiedz, że coś się dzieje, można strawestować słynny greps, słynnego księdza. Szwedzka kapela do tego stopnia zachwyciła się muzyką powstałej w 2005 roku w Helsinkach formacji, że jako bonus na albumie „Heroes” zamieściła przeróbkę numeru „Out Of Control” z drugiej płyty Finów, zatytułowanej po prostu „Battle Beast”. Fiński zespół najpierw nagrał cztery demówki, potem singla, a zadebiutował w 2011 roku albumem „Steel”. Płytę przyjęto świetnie i od tamtej pory kariera Battle Beast świetnie się rozwija. Nie spowolniła jej ani zmiana na stanowisku wokalistki (Noora Louhimo za Nitte Valo), ani rozstanie z gitarzystą Antonem Kabanenem.
Battle Beast ma na koncie trasy ze swoimi słynnymi rodakami z Nightwish oraz Sonata Arctica. Na tournée zabrał kapelę także Sabaton. W styczniu 2015 roku ukazała się trzecia płyta Battle Beast, „Unholy Savior”, która zdobyła szczyt notowań albumów w Krainie Tysiąca Jezior. Na żywo fińska kapela jest znakomita, o czym miała już okazję przekonać polskich fanów, choćby jako support wspomnianych rodaków z Sonata Arctica.
http://www.battlebeast.fi/
https://www.facebook.com/battlebeastofficial
www.youtube.com/watch?v=2ZGAliokmnI

Jeśli czekacie na konkurs… poczekacie do poniedziałku. O godzinie 19.00 na naszym facebooku pojawi się pytanie.

Kiedy: 11 (czwartek) luty 2016
Gdzie: Kraków @ Kwadrat, ul. Skarżyńskiego 1
Bilety: 85 zł – przedsprzedaż, 100 zł – w dniu koncertu
Organizator: Knock Out Productions

Kiedy: 12 (piątek) luty 2016
Gdzie: Gdańsk @ B90, ul. Stocznia Gdańska hala 90B
Bilety: 85 zł – przedsprzedaż, 100 zł – w dniu koncertu
Organizator: B90

Kiedy: 13 (sobota) luty 2016
Gdzie: Warszawa @ Progresja, ul. Fort Wola 22
Bilety: 85 zł – przedsprzedaż, 100 zł – w dniu koncertu
Organizator: Knock Out Prodcutions

Bilety: www.knockoutprod.net/sklep (druki kolekcjonerskie)

Bilety systemowe:
TicketPro
E-Bilet
Eventim
Muno.pl / Biletomat

Zapraszają:
Knock Out Producions
http://www.knockoutprod.net/
https://www.facebook.com/productions.knock.out
https://instagram.com/knockoutprod
i
B90
http://www.b90.pl/
https://www.facebook.com/B90klub?fref=ts

Napisz, co o tym myślisz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *