Vital Remains wystąpili 13 listopada w Sanford na Florydzie. Piątek ten okazał się iście pechowy w konsekwencjach dla funkcjonariusza Andrew Ricksa, który będąc na służbie pojawił się na miejscu w pełnym umundurowaniu, by nacieszyć się ulubioną muzyką. Na miejscu został nagrany przez fanów jak pokazuje rogi \m/ i dołącza do zespołu na scenie, wspomagając wokalnie wykonanie kawałka „Let The Killing Begin”, opisującego ukrzyżowanie Chrystusa (numer pochodzi z przełomowego dla grupy albumu Dechristianize z Glenem Bentonem z Deicide na wokalu)

Gdy we wtorek doniesienia o sprawie dotarły do jego szefa, ten „zwolnił go z obowiązków służbowych”  w środę rano, oświadczając:

Wypadki tego rodzaju szargają cienkie nici zaufania pomiędzy społecznością a policją i nie będą tolerowane w wydziale policji w Sanford.

To ważne, by nasza agencja zachowała i poprawiała zaufanie budowane wewnątrz społeczności. Bazując na otrzymanych informacjach, imperatywem jest, byśmy nie mieli wątpliwości co do natychmiast podjętych działań ze strony wydziału w sytuacjach tego typu, i że będziemy nadal świadczyć profesjonalne usługi obywatelom Sanford.

BLA. BLA. BLA.

Napisz, co o tym myślisz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *