To już oficjalne – 3 lipca na Stadonie Miejskim we Wrocławiu zagra Iron Maiden! Bilety trafią do sprzedaży 30 października o godzinie 10:00, a ich ceny kształtują się następująco:

Trybuny Premium – 299,00 zł
Trybuny dolne – 249,00 zł
Trybuny górne – 199,00 zł
Golden Circle Early Entrance – 379,00 zł
Golden Circle – 279,00 zł
Płyta – 229,00 z

IRON MAIDEN OGŁASZA KONCERT W POLSCE 3 LIPCA 2016 NA ŚWIATOWEJ TRASIE THE BOOK OF SOULS
NOWY ALBUM “THE BOOK OF SOULS” ZADEBIUTOWAŁ NA #1 W POLSCE I W PONAD 40 KRAJACH NA CAŁYM ŚWIECIE Legenda rocka Iron Maiden, którego nowy podwójny album studyjny The Book of Souls zadebiutował na 1 miejscu w Polsce, po długim oczekiwaniu zabrzmi wreszcie na Stadionie we Wrocławiu 3-ego lipca 2016.

Bilety trafią do sprzedaży w dniu 30 października o godzinie 10:00. Jak zwykle, dla członków Fan Clubu IRON MAIDEN przygotowana została przedsprzedaż, której szczegóły można znaleźć na www.ironmaiden.com wraz z informacjami, jak członkowie Fan Clubu mogą wziąć udział w loterii “First To The Barrier”.

Komentarz Bruce’a:

„Nie możemy się doczekać, aby wrócić na trasę. Maiden żyją koncertowaniem, spotkaniem z naszymi fanami, koncerty to jest to, co lubimy najbardziej. Kiedy rozpoczniemy trasę, w USA pod koniec lutego będzie to już 19 miesięcy od naszego ostatniego koncertu, na Sonisphere w Wielkiej Brytanii, więc jesteśmy bardzo podekscytowani. To będzie wspaniałe uczucie wrócić na scenę szczególnie, że nie graliśmy we Wrocławiu od 2003 roku, więc bardzo chcemy zobaczyć naszych fanów tutaj raz jeszcze!

„Oczywiście, nie mamy jeszcze set-listy zdecydowaliśmy się ustalić ją po rozpoczęciu prób, ale naprawdę cieszymy się, że będziemy mogli zagrać kilka nowych piosenek na żywo, zwłaszcza, że nagrywanie ich było tak „żywe”. Jednak, ponieważ minęło tyle czasu od kiedy się widzieliśmy, jestem pewien, że zagramy także dużo starszych lubianych przez fanów kawałków. Myślę, że fani będą zachwyceni tym, co dla nich szykujemy. Jesteśmy również w trakcie tworzenia nowego show i bardzo ciężko pracujemy, aby przywieźć wam coś naprawdę spektakularnego, coś z dużym sercem !!! Z pewnością zasługujecie na to za swoją cierpliwość.”

Gościem specjalnym na The Book Of Souls Tour w Polsce będzie zespół Ghost http://ghost-official.com/, a jako support wystąpi grupa The Raven Age www.theravenage.com.

Komentarz Ghost:

„Po raz kolejny mamy ogromną przyjemność aby zagrać z jednym z naszych ulubionych zespołów, na naszej planecie – Iron Maiden. Kiedyś zainspirowali wielu z nas i przede wszystkim dzięki nim gramy na instrumentach, a teraz są dla nas mentorami w tej szlachetnej sztuce bycia zespołem i sprawiają, że pracujemy jeszcze ciężej. Up the maidens!!” – A Nameless Ghoul

Iron Maiden

Napisz, co o tym myślisz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *