Jak niesie świeża informacja prasowa: Piotr „Roguc” Rogucki z Comy zastąpi na fotelu jurora Wojtka „Łoza” Łozowskiego z Afromental. W siódmej edycji „Must Be The Music” na wszystkich widzów czeka sporo zmian. Nie dość, że niedawno ze względu na zalecenia lekarza, ze swojego uczestnictwa w programie zrezygnować musiała Kora, jurorską ławę opuszcza także Łozo. Muzyk swoją decyzję motywuje skupieniem się nad solowym projektem oraz nowym albumem formacji Afromental. Twórcy show długo zabiegali, by w składzie jury znalazł się muzyk uznany na alternatywnej i rockowej scenie, który jednocześnie odniósł sukces komercyjny.

Piotr Rogucki

3 Komentarze Piotr Rogucki (Coma) nowym jurorem Must Be The Music

  1. Miśka Biskup

    Nareszcie odszedł ten wkurzający Łozo, który nie miał bladego pojęcia o muzyce :D A co do Roguca jestem jak najbardziej na TAK!

    1. Remigiusz Komarnicki

      Straciłem szacunek do tego gościa po jedynym koncercie Comy, na którym byłem. Koleś wyszedł nawalony jak szmata, mylił słowa piosenek, zataczał się na scenie, nie zgrywał się z rytmem piosenki, bełkotał pod nosem… Po nich na scenę wyszli TSA i dali koncert na najwyższym poziomie! Tak więc Rogucki i jego ferajna to dla mnie dno zarówno od strony szacunku dla własnych fanów, jak i od strony muzycznej, bo jeszcze kilka lat temu grali w miarę dobrą muzykę…

Napisz, co o tym myślisz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *