Już w czerwcu premierę będzie miał piąty album istniejącej od początku lat 90-tych alternatywnej grupy Korbowód. Zespół udostępnił właśnie singiel WHO”, promujący to wydawnictwo.

Nowy singiel Korbowodu zapowiada album zatytułowany Lived Like King”, który na rynku ukaże się w czerwcu bieżącego roku. Zespół nie zdradził jeszcze dokładnej daty premiery, wiemy natomiast, że przed nią udostępni nowy klip promujący krążek.

Zespół powstał w 1991 roku w Mysłowicach. Jest uważany za współtwórcę kultowej już mysłowickiej sceny alternatywnej. Jego muzycy udzielali się także, m.in. w takich formacjach, jak Lenny Valentino, Dic4Dick, Beltaine, Akurat, Myslovitz czy Hawkwind. Korbowód ma w dorobku cztery pełne albumy: My Six Is Your Nine (2013), Strona C (2005), Home (2000) oraz Back To The Funny Farm (1997).

Lived Like Kings, podobnie jak poprzednia płyta My Six Is Your Nine, został nagrany z irlandzkim wokalistą i tekściarzem Davidem O’Sullivanem. Wszystkie dotychczasowe wydawnictwa Korbowodu dostępne są na stronie zespołu: www.korbowod.com

Napisz, co o tym myślisz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *